Vizyon;

Sektör şartlarına uygun, istenilen kalitede ve hızlı üretim yapan, herkese saygılı, uyumlu bir ekip ile maliyet odaklı bir anlayışı ilke edinmiş, değişime ayak uyduran, sağlıklı büyüyen bir şirket olmaktır.

Misyon;

İç ve dış pazarlarda, talep ve beklentilerin üzerinde yüksek kalite standartları ile tercih edilen, talaşlı imalat sektöründe müşterilerimizin isteklerini karşılayan, güvenilir çözüm ortağı olan bir şirket olmaktır.

Politikalar;

Kalite Politikası;

Çalışanlarını en değerli kaynağı olarak gören, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sürekli gelişmeyi, uygulanabilir kalite şartlarını karşılayacağını taahhüt eden, havacılık, hızlı tren ve diğer sektörlere ait parçaların talaşlı imalat konusunda kalitesi ve üretim kabiliyeti olarak uluslararası düzeyde kabul görmüş ve tercih edilen bir şirket olmak bizim için önemlidir.

Çevre Politikası;

Hammadde seçiminden başlayarak, üretim faaliyetlerinin her aşamasında çevreye yönelik ilke ve hedeflerine ulaşmak için gerekli teknik, mali ve insan kaynaklarını sağlayarak, sürekli gelişmeyi hedefleyen etkin bir Çevre Yönetim Sistemi'ne sahibiz.

İş Güvenliği Politikası;

GAGE'de iş güvenliği ilk adımdır. Amacımız iş kazası ve meslek hastalığı oluşumuna karşı çalışanlarımızı korumaktır. İş güvenliği kültürü çalışanlarımız tarafından benimsenmesi ve bu doğrultuda sürekliliğin sağlanması bizim için önemlidir. Sadece çalışanlarımızın değil ziyaretçilerimizin de iş güvenliği kapsamında uygun koşullarda ziyaretlerini tamamlaması sağlanmaktadır. Gerekli önlemler alındığı takdirde önlenemeyecek iş kazası yoktur. 

Bize Ulaşın

Sanayi Caddesi No: 75
35737 Kemalpaşa / İzmir

+90 232 8868212